Elite 2012 - 2013

Příspěvky

Motorlet - Dukla Praha 5:5 (2:1, 1:1, 1:1, 1:2)

25. 5. 2013

Jak výsledek napovídá, viděli jsme hezké, bojovné a vyrovnané utkání. Chvílemi jsme měli převahu a předváděli jsme hezkou hru s pokusy o kombinaci, chvílemi byla Dukla lepší a zavřela nás na naší polovině.

ČAFC - Motorlet 4:20 (1:5, 1:4, 2:3, 0:8)

19. 5. 2013

cafc.jpg Dnešní zápas nás přivedl na UMT ČAFC Praha, kde jsme sehráli jedno z výsledkově nejpovedenějších utkání tohoto ročníku.

Motorlet - ABC Bráník 7:7 (4:1, 1:0, 1:2, 1:4)

11. 5. 2013

Bráník přijel s jedním mužstvem ročníku 06 a jedním 05. První polovinu zápasu jsme hráli proti 06 a logicky jsme měli více ze hry, hlavně Saša dělal soupeři velké problémy svým důrazem. Mladší a menší kluci z Bráníku se neprosazovali a jediný gól dali po chybě v rozehrávce.

SK Slavia - Motorlet 13:7 (5:1, 3:3, 2:2, 3:1)

4. 5. 2013

slavia.jpg Vršovice - v sobotní den jsme po jednom zrušeném tréninku jeli do Edenu, kde na nás čekal tým SK Slavia Praha. Hrálo se na přírodní trávě, což byla pro naše hráče v této sezóně novinka.

Motorlet - FC Háje JM 15:6 (5:2, 3:2, 3:2, 4:0)

27. 4. 2013

V krásném počasí jsme odehráli další vítězný zápas. Tentokrát jsme vzali celé 3 čtveřice a střídali průběžně po 3-4 minutách. Od začátku jsme byli lepší a vyhráli jsme všechny čtyři čtvrtiny.

Sparta - Motorlet .... :1

20. 4. 2013

Nemá cenu to moc rozebírat. Sparta byla ve všem o hodně lepší a zaslouženě výrazně zvítězila.

PD

Motorlet - Admira 4:7 (0:1, 2:2, 0:2, 2:2)

13. 4. 2013

admira.pngAdmira nám dala zabrat. Soupeř hrál jednoduše, ale hráči byli důrazní a měli kvalitní střelbu. V kombinací s našimi chybami v rozehrávce to znamenalo těsnou porážku. Přesto musím kluky pochválit za celkem kvalitní výkon. Byli jsme rozhodně lepší v kombinaci i snaha a bojovnost některých byla příkladná.

Motorlet - Tempo Praha 16:2 (1:0, 5:0, 4:1, 6:1)

6. 4. 2013

Dneska mi kluci udělali radost. Od začátku hráli s chutí a zápalem. V první čtvrtině to ještě bylo celkem vyrovnané, když hlavně naši útočníci se na hřišti trošku hledali, ale od druhé čtvrtiny jsme jasně dominovali a pěkně si zastříleli.

Motorlet - Bohemians 1905 6:7 ( 1:1, 2:2, 2:1, 1:3)

27. 3. 2013

fkp_karta_bohemka_posledni_interstitial_800x400.jpgNebýt toho, že byla hrozná zima a klukům mrzly ruce, nohy...., řekl bych, že jsme viděli hezký zápas, kterému nechybělo nasazení a místy i hezké akce. Oproti poslednímu turnaji kluci přidali na bojovnosti i důrazu a s Bohemians jsme odehráli naprosto vyrovnaný zápas, který jsme nakonec prohráli jen vinou ztráty koncentrace v samotném závěru, když ještě 8 minut před koncem jsme vedli 6:4.

Motorlet - Viktoria Žižkov 4:8 ( 0:2, 2:3, 2:3)

17. 11. 2012

Poslední mistrovské utkání přivedlo na naše domácí hřiště tým FK Viktoria Žižkov. Jednalo se o bojovné utkání, kde kluci ukázali, že fotbal hrát umí, ale stále nás trápí rozehrávka od naší branky a nedůraz v osobních soubojích.