Motorlet - Háje

10. 6. 2016

Motorlet - Braník 20:8 (12:4)

26. 5. 2016

branik.jpgCelkem pěkný zápas proti snaživému soupeři. Někteří hráči Braníku byli dobří na míči a nebáli se hrát 1:1.

Aritma - Motorlet 3:24 (2:12)

23. 5. 2016

aritma.jpgJednoznačný zápas, velká převaha, hráči Aritmy se snažili, ale většinou to stačilo jen na odkopnutí míče od branky. Naši hráči byli rychlejší, důraznější,..

Motorlet - Radotín 38:6 (25:1)

11. 5. 2016

unknown-1.pngJednoznačný zápas, na který jsme vzali všechny hráče. Někteří podali lepší, někteří horší výkon, každý sám posoudí do které skupinky patří :-). Ve druhém poločase už jsme vzhledem k velkému brankovému rozdílu hůře hledali motivaci.

Xaverov - Motorlet 10:13 (3:7)

5. 5. 2016

xaverov.jpgTěsné vítězství proti snaživému soupeři. V oslabené sestavě bez několika hráčů základní sestavy jsme sehráli výsledkově vyrovnaný zápas.

Motorlet - Admira 12:10 (2:2)

27. 4. 2016

unknown-1.jpegKvalitní velmi bojovný zápas dvou vyrovnaných soupeřů, kteří se právem utkali o prvenství ve skupině. V zápase jsme neviděli moc šancí, oba týmy totiž hrály velmi zodpovědně, a tak v poločase byl výsledek jen 2:2.

Motorlet - Vyšehrad 28:5

26. 4. 2016

unknown.pngUtkání jsme odehráli na přírodní trávě Motorletu. Jako obvykle bylo mužstvo Vyšehradu doplněno hráči oddílu Nusle, tedy na jednom hřišti jsme hráli proti Vyšehradu a na druhém proti Nuslím.

Meteor - Motorlet 6:16 (2:5)

17. 4. 2016

unknown.jpegMeteor se především v první polovině držel, i když často za cenu dlouhých odkopů. Naši si vytvářeli šance a snažili se kombinovat, dělali jsme ale zbytečné chyby v obranné fázi.

podzim 2015

20. 11. 2015

stribro.pngPo podzimní části jsme zatím na 2. místě :-)

Motorlet - Dukla JM 17:8 (4:5)

14. 11. 2015

unknown-3.jpegročník 2007, který hrál před tímto zápasem předvedl výborný výkon proti dosud neporaženému týmu, zatímco my jsme tak tak zvládli souboj s předposledním.