Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace

Příspěvky

Nominace turnaj Meteor 17.11.

13. 11. 2017

  • Pátek 17.11. turnaj Meteor
  • sraz 9:00 na Meteoru (Bedřichovská)
  • nominace: Malý, Ducháčková, Jedlička, Zaripov, Hotovec, Popovič, Čipera, Tymr, Dascal, Retovi
 

Nominace MU Jablonec

18. 10. 2017

Sobota 21.10.2017 

  • sraz 12:15 Motorlet
  • nominace: Kos, Reťáci, Čipera, Ducháčková, Dascal, Matějček, Tichota, Hotovec, Tymr, Popovič, Malý, Kleibel, Zaripov, Jedlička
 

Nominace MU Litoměřicko

11. 10. 2017

Neděle 15.10.2017 

  • sraz 9:00 Slivenec
  • nominace: Kos, Reťáci, Čipera, Ducháčková, Dascal, Matějček, Tichota, Hotovec, Tymr, Popovič, Malý, Kleibel, Zaripov, Doležal
 

Nominace středa

25. 9. 2017

Středa 27.9. MU Slavia Praha (přebor)

Sraz 16:15 hřiště SK Slavia UMT

Nominováni: Ducháčková, Matějček, Křiváček, Krejčí, Popovič, Ret F., Tychshenko, Přibyl, Ondraschek, Nejedlý, Pisklov, Nykl

 

Nominace víkend

12. 9. 2017

 

  • Sobota 16.9. MU Zličín
  • sraz 12:00 Zličín
  • nominace: Pisklov, Krejčí, Nejedlý, Tychshenko, Křiváček, Přibyl, Pašek
  • Neděle 17.9. MU Varnsdorf
  • sraz 9:00 Slivenec
  • nominace: Kos, Ducháčková, Matějček, Jedlička, Zaripov, Hotovec, Popovič, Kleibel, Ondraschek, Nykl, Pomykáček, Tymr, Tichota, Dascal 
  • Neděle 17.9. MU SŽ Přední Kopanina - ZRUŠENO
  • sraz:
  • Nominováni: 
 

Nominace MU Střešovice

31. 8. 2017

Neděle 3.9. MU SK Střešovice 1911

Sraz 9:00 hřiště Slivenec

Nominováni: Hotovec, Jedlička, Kleibel, Kos, Matějček, Krejčí, Popovič, Ret F., Ret T., Tymr, Zaripov, Tychshenko, Pomykáček, Dascal, Ondraschek, Tichota

 

MU ABC Braník

28. 8. 2017

Středa 30.8. MU ABC Braník

Sraz 9:00 hřiště Slivenec

Nominováni: Ducháčková, Hotovec, Jedlička, Kleibel, Kos, Matějček, Nykl, Popovič, Ret F., Ret T., Tymr, Zaripov, Čipera, Nejedlý, Pisklov, Pomykáček

 

PU víkend

23. 8. 2017

Sobota 26.8. PU Baník Sokolov

  • sraz 10:30 hřiště Jinočany
  • nominace: všichni hráči
  • Neděle 27.8. PU Bohemians 1905
  • sraz 16:00 hřiště Lochkov
  • nominace: všichni hráči
 

Nominace PU Sparta a Hořovicko

17. 8. 2017

  • Pátek 18.8. PU Sparta Praha
  • sraz 11:30 TC Sparty Praha
  • nominace: Kos, Reťáci, Čipera, Ducháčková, Matějček, Jedlička, Zaripov, Hotovec, Popovič
  • Sobota 19.8. PU Hořovicko
  • sraz 13:30 Hořovicko
  • nominace: Kleibel, Pisklov, Krejčí, Nykl, Tychshenko, Doležal, Pomykáček, Nejedlý, Tymr, Tichota (pokud bude v pořádku)
 

Nominace turnaj Tábor

11. 8. 2017

Sobota 12.8.2017 

  • sraz 8:30 Stadion Míru (ulice u Stadionu Míru, Tábor)
  • nominace: Kos, Reťáci, Čipera, Ducháčková, Dascal, Pisklov, Matějček, Tichota, Nejedlý, Tychshenko, Tymr, Jedlička
  • Konec cca 15:30
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »