Turnaje, přátelské zápasy

Příspěvky

Teekanne Cup

28. 11. 2016

stribro.pngVýborný výkon předvedli kluci na sobotním turnaji na Motorletu. S jedinou porážkou obsadili 2. místo po skvělém výkonu ve všech zápasech.

Hyundai Cup - 2.místo

20. 6. 2016

stribro.pngVelmi dobře organizovaný turnaj na našem hřišti jsme zvládli se ctí a obsadili konečné 2.místo.

V interní soutěži o pečení buchet jsme jako vítěze vyhlásili všechny maminky ročníku 2005!!!.

Turnaj Sedlčany

30. 5. 2016

stribro.pngO víkendu jsme si zahráli na turnaji pro ročník 2004 a mladší v Sedlčanech. Sehráli jsme několik dobrých utkání a obsadili 2. místo.

Prague Spring Cup Day 3.

27. 3. 2016

zlato.pngA je tady finále !!!! Dorazili všichni hráči, takže jsme dali dohromady kompletní tři šestice. Od začátku jsme měli převahu, tlačili se kombinačně do útoku a vytvářeli si šance. V prvním poločase jsme se ujali vedení 1:0, ve druhém byl obraz hry podobný, Xaverov se snažil se zápasem něco udělat, ale naši obrat nepřipustili, zvýšili na 2:0 a dotáhli zápas do vítězného konce. Děkuji hráčům i rodičům za super atmosféru.

Prague Spring Cup Day 2.

26. 3. 2016

První dnešní zápas byl jen formalita, slabý italský tým nám nemohl vzdorovat a bylo z toho jasné vítězství 13:0. Ve druhém druhá skupinka narazila na poměrně dobře hrající tým BSF I z Dánska. Přestože jsme vedli 2:0 a byli jasně lepší na míči, po dvou chybách jsme 2x inkasovali z rohu a po srážce brankáře s útočníkem BSF (zřejmě faul, ale rozhodčí neodpískal :-( ). Takže nakonec dělba bodů, měli jsme ale vyhrát, dánové jen nakopávali dopředu dlouhé míče. Přesto hezký vyhecovaný, bojovný zápas s atmosférou, dobrá zkušenost. Dánové v posledním záapse vyhráli "jen" 7:0 a tak jsme se o skóre umístili na 1. místě ve skupině a zítra si zahrajeme finále proti Xaverovu.

Prague Spring Cup Day 1.

25. 3. 2016

Dnes jsme se nejdříve potkali s týmem Sokol Brozany. Prohrávali jsme po breaku 0:1, ale zápas jsme otočili a po jasné převaze zvítězili 4:2. Ve druhém zápase jsme narazili na dánský tým Herfoelge BK. I tady jsme byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli 3:1. Zítra nás čekají týmy z Itálie a opět Dánska. POZOR..vzhledem k omluvě Tadeáše na zítřek, potřebujeme alespoň jednoho hráče na první zítřejší zápas navíc. Proto nominuji na dopoledne z odpoledního týmu navíc Sašu a Filipa. (Oba půjdou na oba zápasy)

Motorlet - Kladno 6:3 (4:3)

27. 2. 2016

Po celý zápas jsme měli více ze hry, především ale v druhém poločase, kdy se hrálo často před brankou soupeře. Vytvářeli jsme si spoustu šancí a jen díky našim chybám jsme je neproměnili. S jedním hráčem na střídání jsme zápas zvládli, nevyvarovali jsme se ale opět řadě chyb v rozehrávce. Problémy nám dělají standardní situace, neumíme házet auty, rozehrát roh....předvedli jsme ale i hezké akce 1:1 i kombinační. PD

ZL Motorlet - Vyšehrad (Nusle) 6:0

22. 2. 2016

Poměrně dobrý zápas, odehraný ve vysokém tempu i díky kvalitnímu soupeři. Měli jsme sice převahu, ale celý první poločas se nám nepodařilo vstřelit gól. Ve druhém jsme se konečně prosadili a soupeře, který měl jen jednoho hráče na střídání "utahali". V naší hře bylo hodně nepřesností, zbytečné ztráty po špatných přihrávkách, nevhodná řešení přečíslení. Na kvalitě přihrávek musíme rozhodně zapracovat.

ZL Motorlet-Radotín 7:5

15. 2. 2016

V prvním poločase dobrý výkon a vedení 6:1, ve druhém jsme polevili a nechali soupeře korigovat na konečných 7:5. Škoda, že kluci neudrželi pozornost a nasazení po celý zápas.

Turnaj Radotín 14.2.

15. 2. 2016

zlato.pngbronz.pngNa dopoledním turnaji pro ročník 2004 jsme zahráli skvěle a přes jednu porážku v základní skupině postoupili až do finále, kde jsme zvítězili 3:2 gólem v posledních sekundách zápasu.

Na odpoledním turnaji pro ročník 2005 jsme prohráli jeden zápas v semifinále s Plzní a obsadili tak konečné 3. místo.